Vyznání lásky s křížovkou

6 položek celkem
Originální vyznání lásky
250 Kč

Originální vyznání lásky formou křížovky s tajenkou, ve které je skryto vaše vyznání. Kompletní dárková sada obsahuje křížovku, kuličkové pero k luštění a obálku k předání.

Kód: 108-006
Vyznání lásky
250 Kč

Osobité vyznání lásky formou luštění křížovky v kompletní dárkové sadě obsahující křížovku, kuličkové pero k luštění a obálku k předání.

Kód: 108-001
Zamilované vyznání
250 Kč

Neobvyklé zamilované vyznání formou luštění křížovky. Tajenka obsahuje vaše vyznání. Dárková sada obsahujíce křížovku, kuličkové pero a obálku k předání.

Kód: 108-003
Zamilované vyznání křížovkou  + kuličkové pero + dárková obálka
250 Kč

Originální zamilované vyznání křížovkou, ve které tajenka ukrývá vaše vyznání. Kompletní dárková sada obsahuje křížovku, kuličkové pero k luštění a obálku k předání.

Kód: 108-005
Zamilované vyznání lásky
250 Kč

Originální zamilované vyznání lásky formou křížovky s tajenkou ,ve které je ukryto vaše vyznání.

Kód: 108-002
Zamilované vyznání lásky křížovkou
250 Kč

Originální zamilované vyznání lásky křížovkou kde tajenka skrývá vaše vyznání. Kompletní dárková sada obsahuje křížovku, kuličkové pero k luštění a obálku k předání.

Kód: 108-004

Hledáte radu jak na vyznání lásky a chcete být originální? Máme pro vás jedinečné vyznání lásky, kterým určitě ohromíte. Darujte originální dárkovou sadu křížovky s přáním. Kompletní sada vyznání lásky obsahuje originální křížovku, kvalitní dřevěné kuličkové pero na luštění a k tomu ještě obálku k předání. Takže Vy už žádné starosti s vyznání lásky mít nebudete, objednáváte si totiž kompletní sadu.