Přání k narození mininka s křížovkou

4 položek celkem
Přání k narození holčičky
250 Kč

Vyjímečné přání k narození holčičky formou kompletní dárkové sady s překvapením. Dárková sada obsahuje přání ve formě křížovky, kuličkové pero k luštění a obálku k předání.

Kód: 109-002
Přání k narození holky
250 Kč

Vyjímečné přání k narození holky formou kompletní dárkové sady s překvapením. Dárková sada obsahuje přání ve formě křížovky, kuličkové pero k luštění a obálku k předání.

Kód: 109-004
Přání k narození chlapečka
250 Kč

Vyjímečné přání k narození chlapečka formou kompletní dárkové sady s překvapením. Dárková sada obsahuje přání ve formě křížovky, kuličkové pero k luštění a obálku k předání.

Kód: 109-003
Přání k narození kluka
250 Kč

Vyjímečné přání k narození kluka formou kompletní dárkové sady s překvapením. Dárková sada obsahuje přání ve formě křížovky, kuličkové pero k luštění a obálku k předání.

Kód: 109-005

Hledáte blahopřání k narozeninám a chcete být originální? Máme pro vás jedinečné přání k narozeninám, kterým určitě ohromíte. Darujte originální dárkovou sadu křížovky s přáním. Kompletní sada přání k narození miminka obsahuje originální křížovku, kvalitní dřevěné kuličkové pero na luštění a k tomu ještě obálku k předání. Takže Vy už žádné starosti s přáním k narození miminka mít nebudete, objednáváte si totiž kompletní sadu.