Přání k dárku s křížovkou

4 položek celkem
Jedinečný dárek s tajenkou
207 Kč bez DPH
250 Kč

Jedinečný dárek s tajenkou formou kompletní dárkové sady obsahující křížovku, kuličkové pero k luštění a obálku k předání.

Kód: 101-001
Křížovka jako dárek
207 Kč bez DPH
250 Kč

Originální dárek s křížovkou ve formě kompletní dárkové sady obsahující křížovku, kuličkové pero k luštění a obálku k předání.

Kód: 101-003
Luštění křížovek jako dárek
207 Kč bez DPH
250 Kč

Sada originální dárek s křížovkou ve formě kompletní dárkové sady obsahuje křížovku, kuličkové pero k luštění a obálku k předání.

Kód: 101-004
Originální dárek s křížovkou
207 Kč bez DPH
250 Kč

Originální dárek s křížovkou ve formě kompletní dárkové sady. Sada obsahuje křížovku, kuličkové pero k luštění a obálku k předání.

Kód: 101-002

Máte už originální dárek vybraný a řešíte čím netradičním ho ještě doplnit? Máme pro vás jedinečné přání k dárku, kterým vyšperkujete svůj dárek, stejně jako pomyslnou třešničkou dort. Darujte originální dárkovou sadu křížovky s přáním. Kompletní sada přání k dárku obsahuje originální křížovku, kvalitní dřevěné kuličkové pero na luštění a k tomu ještě obálku k předání. Takže Vy už žádné starosti s přáním k dárku mít nebudete, objednáváte si totiž kompletní sadu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení