Luštění křížovek jako dárek + kuličkové pero + dárková obálka

Kód: 101-004
Značka: venido.cz
250 Kč
Skladem, ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
24.7.2024

Sada originální dárek s křížovkou ve formě kompletní dárkové sady obsahuje křížovku, kuličkové pero k luštění a obálku k předání.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hledáte jedinečný dárek s luštěním a chcete něco originálního? Darujte výtisk křížovky v dárkové sadě. Dokončení úvodního citátu je ukryto v tajence křížovky. K pohodovému luštění sada jedinečný dárek s luštěním obsahuje nejen dva výtisky křížovky, ale také kvalitní kuličkové pero k luštění a dárkovou obálku k předání. Kdyby náhodou měla obdarovaná osoba problém s vyluštěním, určitě ocení několik políček s pomůckami. Pro úplnou jistotu vyluštění tajenky je přiložen výtisk kompletního řešení i s tajenkou.

Co obsahuje tajenka, která skrývá dokončení citátu? Text v tajence: "je ve skutečnosti obrovský, jestliže je darovaný s čistou láskou"

Kompletní sada jedinečný dárek s luštěním obsahuje:

  • 2x výtisk křížovky na křídovém papíře velikosti A3 a gramáži 250 g (kancelářský papír má 80g)
  • + kvalitní dřevěné kuličkové pero k luštění
  • + obálka pro předání
  • + výtisk řešení křížovky

Sada jedinečný dárek s luštěním je tedy kompletní dárková sada a Vy už nemáte žádné starosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přání k dárku s křížovkou
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.325 kg
Velikost výtisku: A3

Internetový eshop venido.cz se zabývá originální tvorbou a prodejem jedinečných dárkových sad s přáním. dokončení citátu je ukryto v tajence křížovky, kterou musí obdarovaný vylištit. Od nás nedostanete na email soubor k vytištění, ale my Vám zasíláme kompletní dárková balení vytištěná na křídovém papíře o gramáži 250 g. Každá dárková sada obsahuje dva výtisky blahopřání s křížovkou, jeden výtisk vyřešené křížovky, jedno kvalitní dřevěné kuličkové pero k luštění a ještě obálku k předání. Takže dárek máte opravdu kompletní. Stačí si jen vybrat k jaké příležitosti budete blahopřát.

Naše moto zní: Nevíte jak to říct? Řekněte to křížovkou...