Vánoční přání s křížovkou

6 položek celkem
Přání vánoční s křížovkou  + kuličkové pero + dárková obálka
207 Kč bez DPH
250 Kč

Vyjímečné přání vánoční s křížovkou je ve formě kompletní dárkové sady s překvapením. Dárková sada obsahuje vánoční křížovku, kuličkové pero k luštění a obálku k předání.

Kód: 114-002
Přání veselé vánoce s křížovkou  + kuličkové pero + dárková obálka
207 Kč bez DPH
250 Kč

Krásné přání veselé vánoce s křížovkou je ve formě kompletní dárkové sady s překvapením. Dárková sada obsahuje vánoční křížovku, kuličkové pero k luštění a obálku k předání.

Kód: 114-008
Přání veselých vánoc s křížovkou  + kuličkové pero + dárková obálka
207 Kč bez DPH
250 Kč

Originální přání veselých vánoc s křížovkou je ve formě kompletní dárkové sady s překvapením. Dárková sada obsahuje vánoční křížovku, kuličkové pero k luštění a obálku k předání.

Kód: 114-007
Vánoční blahopřání s křížovkou  + kuličkové pero + dárková obálka
207 Kč bez DPH
250 Kč

Jedinečné vánoční blahopřání s křížovkou je ve formě kompletní dárkové sady s překvapením. Dárková sada obsahuje vánoční křížovku, kuličkové pero k luštění a obálku k předání.

Kód: 114-003
Vánoční přání s křížovkou  + kuličkové pero + dárková obálka
207 Kč bez DPH
250 Kč

Vyjímečné vánoční přání s křížovkou je ve formě kompletní dárkové sady s překvapením. Dárková sada obsahuje vánoční křížovku, kuličkové pero k luštění a obálku k předání.

Kód: 114-001
Vánoční přáníčko s křížovkou  + kuličkové pero + dárková obálka
207 Kč bez DPH
250 Kč

Krásné vánoční přáníčko s křížovkou je ve formě kompletní dárkové sady s překvapením. Dárková sada obsahuje vánoční křížovku, kuličkové pero k luštění a obálku k předání.

Kód: 114-006

Hledáte vánoční přání a chcete být originální? Máme pro vás jedinečné přání k vánocům, kterými určitě uděláte radost svým blízkým. Darujte originální vánoční přání v sadě, která obsahuje originální křížovku, kvalitní dřevěné kuličkové pero na luštění a k tomu ještě obálku k předání. Takže Vy už žádné starosti s vánočním přáním s křížovkou mít nebudete, objednáváte si totiž kompletní sadu.