Vánoční přání s křížovkou

6 položek celkem
Přání vánoční s křížovkou
207 Kč bez DPH
250 Kč

Vyjímečné přání vánoční s křížovkou je ve formě kompletní dárkové sady s překvapením. Dárková sada obsahuje vánoční křížovku, kuličkové pero k luštění a obálku k předání.

Kód: 114-002
Přání veselé vánoce s křížovkou
207 Kč bez DPH
250 Kč

Krásné přání veselé vánoce s křížovkou je ve formě kompletní dárkové sady s překvapením. Dárková sada obsahuje vánoční křížovku, kuličkové pero k luštění a obálku k předání.

Kód: 114-008
Přání veselých vánoc s křížovkou
207 Kč bez DPH
250 Kč

Originální přání veselých vánoc s křížovkou je ve formě kompletní dárkové sady s překvapením. Dárková sada obsahuje vánoční křížovku, kuličkové pero k luštění a obálku k předání.

Kód: 114-007
Vánoční blahopřání s křížovkou
207 Kč bez DPH
250 Kč

Jedinečné vánoční blahopřání s křížovkou je ve formě kompletní dárkové sady s překvapením. Dárková sada obsahuje vánoční křížovku, kuličkové pero k luštění a obálku k předání.

Kód: 114-003
Vánoční přání s křížovkou
207 Kč bez DPH
250 Kč

Vyjímečné vánoční přání s křížovkou je ve formě kompletní dárkové sady s překvapením. Dárková sada obsahuje vánoční křížovku, kuličkové pero k luštění a obálku k předání.

Kód: 114-001
Vánoční přáníčko s křížovkou
207 Kč bez DPH
250 Kč

Krásné vánoční přáníčko s křížovkou je ve formě kompletní dárkové sady s překvapením. Dárková sada obsahuje vánoční křížovku, kuličkové pero k luštění a obálku k předání.

Kód: 114-006

Hledáte vánoční přání a chcete být originální? Máme pro vás jedinečné přání k vánocům, kterými určitě uděláte radost svým blízkým. Darujte originální vánoční přání v sadě, která obsahuje originální křížovku, kvalitní dřevěné kuličkové pero na luštění a k tomu ještě obálku k předání. Takže Vy už žádné starosti s vánočním přáním s křížovkou mít nebudete, objednáváte si totiž kompletní sadu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení