Svatební hra pro svatebčany + 30x kuličkové pero + 30x dárková obálka

Kód: 105-012
Tip
Značka: venido.cz
ZDARMAZDARMA
Svatební hra pro svatebčany
2 000 Kč
Skladem, ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
24.7.2024

30 kusů kompletních sad obsahuje tato jedinečná svatební hra pro svatebčany, která je zabaví luštěním křížovky. Překvapení najdou v tajence, kde se skrývá poděkování.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hledáte jedinečnou svatební hru pro svatebčany a ještě vás nenapadlo svatební luštění? Poděkujte svatebním hostům originální křížovkou. Vaše poděkování za účast na svatbě je skryto v tajence. A co obsahuje tajenka, která skrývá dokončení citátu? Text v tajence: "že jste v tento náš velký den s námi"

K pohodovému luštění dárková sada svatební hra pro svatebčany obsahuje nejen dostatek výtisků křížovky pro vaše hosty, ale také kvalitní kuličkové pera k luštění pro všechny a dárkové obálky k předání. Kdyby náhodou měli hosté problém s vyluštěním, určitě ocení několik políček s pomůckami. Pro úplnou jistotu vyluštění tajenky je přiloženo několik výtisků kompletního řešení i s tajenkou.

Kompletní sada svatební hra pro svatebčany obsahuje:

  • 30x výtisk křížovky na křídovém papíře velikosti A4 a gramáži 250 g (kancelářský papír má 80g)
  • + 30x kvalitní dřevěné kuličkové pero k luštění
  • + 30x obálka pro předání
  • + 5x výtisk řešení křížovky

Vaše sada svatební hra pro svatebčany je tedy kompletní a Vy už nemáte žádné starosti se zabavením svatebních hostů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Svatební hra luštění s křížovkou
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.325 kg
Velikost výtisku: A4

Internetový eshop venido.cz se zabývá originální tvorbou a prodejem jedinečných dárkových sad s přáním. dokončení citátu je ukryto v tajence křížovky, kterou musí obdarovaný vylištit. Od nás nedostanete na email soubor k vytištění, ale my Vám zasíláme kompletní dárková balení vytištěná na křídovém papíře o gramáži 250 g. Každá dárková sada obsahuje dva výtisky blahopřání s křížovkou, jeden výtisk vyřešené křížovky, jedno kvalitní dřevěné kuličkové pero k luštění a ještě obálku k předání. Takže dárek máte opravdu kompletní. Stačí si jen vybrat k jaké příležitosti budete blahopřát.

Naše moto zní: Nevíte jak to říct? Řekněte to křížovkou...