Přání k narozeninám s křížovkou

6 položek celkem
Blahopřání k narozeninám
250 Kč

Vyjímečné blahopřání k narozeninám je ve formě kompletní dárkové sady s překvapením. Dárková sada obsahuje narozeninovou křížovku, kuličkové pero k luštění a obálku k předání.

Kód: 102-003
Narozeninové blahopřání
250 Kč

Originální narozeninové blahopřání ve formě kompletní dárkové sady obsahuje křížovku, kuličkové pero k luštění a obálku k předání.

Kód: 102-005
Narozeninové přání
250 Kč

Originální narozeninové přání ve formě kompletní dárkové sady obsahuje křížovku, kuličkové pero k luštění a obálku k předání.

Kód: 102-004
Narozeninové přáníčko
250 Kč

Neobvyklé narozeninové přáníčko ve formě kompletní dárkové sady, která obsahuje křížovku, kuličkové pero k luštění a obálku k předání.

Kód: 102-006
Přání k narozeninám
250 Kč

Jedinečné přání k narozeninám se skládá z kompletní dárkové sady s překvapením. Dárková sada přání k narozeninám obsahuje narozeninovou křížovku, kuličkové pero k luštění a...

Kód: 102-001
Přáníčko k narozeninám
250 Kč

Jedinečné přáníčko k narozeninám v kompletní dárkové sadě s překvapením. Dárková sada obsahuje narozeninovou křížovku, kuličkové pero k luštění a obálku k předání.

Kód: 102-002

Hledáte blahopřání k narozeninám a chcete být originální? Máme pro vás jedinečné přání k narozeninám, kterým určitě ohromíte. Darujte originální dárkovou sadu křížovky s přáním. Kompletní sada přání k narozeninám obsahuje originální křížovku, kvalitní dřevěné kuličkové pero na luštění a k tomu ještě obálku k předání. Takže Vy už žádné starosti s přáním k narozeninám mít nebudete, objednáváte si totiž kompletní sadu.