Zamilované vyznání + kuličkové pero + dárková obálka

Kód: 108-003
Značka: venido.cz
250 Kč 207 Kč bez DPH
Skladem, ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
4.6.2024

Neobvyklé zamilované vyznání formou luštění křížovky. Tajenka obsahuje vaše vyznání. Dárková sada obsahujíce křížovku, kuličkové pero a obálku k předání.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vyznejte zamilované osobě lásku originálním a jedinečným způsobem ve formě dárkové sady zamilované vyznání s křížovkou. Dokončení úvodního citátu je ukryto v tajence křížovky. K pohodovému luštění dárková sada zamilované vyznání obsahuje nejen dva výtisky křížovky, ale také kvalitní kuličkové pero k luštění a dárkovou obálku k předání. Kdyby náhodou měla obdarovaná osoba problém s vyluštěním, určitě ocení několik políček s pomůckami. Pro úplnou jistotu vyluštění tajenky je přiložen výtisk kompletního řešení i s tajenkou.

Co obsahuje tajenka, která skrývá dokončení citátu? Text v tajence: "které si vzájemně dáváme. Když jsem s tebou, hodiny ubíhají jako vteřiny, ale dny bez tebe, jsou jako roky"

Kompletní sada zamilované vyznání obsahuje:

  • 2x výtisk křížovky na křídovém papíře velikosti A3 a gramáži 250 g (kancelářský papír má 80g)
  • + kvalitní dřevěné kuličkové pero k luštění
  • + obálka pro předání
  • + výtisk řešení křížovky

Dárková sada zamilované vyznání je tedy kompletní a Vy už nemáte žádné starosti. Snad jen muži by měli přikoupit květinu...

Doplňkové parametry

Kategorie: Vyznání lásky s křížovkou
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.325 kg
Velikost výtisku: A3

Internetový eshop venido.cz se zabývá originální tvorbou a prodejem jedinečných dárkových sad s přáním. dokončení citátu je ukryto v tajence křížovky, kterou musí obdarovaný vylištit. Od nás nedostanete na email soubor k vytištění, ale my Vám zasíláme kompletní dárková balení vytištěná na křídovém papíře o gramáži 250 g. Každá dárková sada obsahuje dva výtisky blahopřání s křížovkou, jeden výtisk vyřešené křížovky, jedno kvalitní dřevěné kuličkové pero k luštění a ještě obálku k předání. Takže dárek máte opravdu kompletní. Stačí si jen vybrat k jaké příležitosti budete blahopřát.

Naše moto zní: Nevíte jak to říct? Řekněte to křížovkou...