Žádost pro svědkyni + kuličkové pero + dárková obálka

Kód: 107-001
Značka: venido.cz
250 Kč
Skladem, ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
24.7.2024

Jedinečná žádost pro svědkyni formou luštění křížovky s tajenkou, ve které je ukryta otázka, zda vám obdarovaná půjde za svědkyni.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nevíte jak se zeptat zda vám půjde svědčit a chcete být originální? Předejte jí originální žádost pro svědkyni s křížovkou. Dotaz je skryt v tajence. Co obsahuje tajenka, která skrývá dokončení citátu? Text v tajence: "když mi půjdeš za svědkyni. Souhlasíš?"

K pohodovému luštění dárková sada žádost pro svědkyni obsahuje nejen dva výtisky křížovky, ale také kvalitní kuličkové pero k luštění a dárkovou obálku k předání. Kdyby náhodou měla obdarovaná osoba problém s vyluštěním, určitě ocení několik políček s pomůckami. Pro úplnou jistotu vyluštění tajenky je přiložen výtisk kompletního řešení i s tajenkou.

Kompletní sada žádost pro svědkyni obsahuje:

  • 2x výtisk křížovky na křídovém papíře velikosti A4 a gramáži 250 g (kancelářský papír má 80g)
  • + kvalitní dřevěné kuličkové pero k luštění
  • + obálka pro předání
  • + výtisk řešení křížovky

Dárková sada žádost pro svědkyni je tedy kompletní a Vy už nemáte žádné starosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Svatební žádosti pro svědky s křížovkou
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.258 kg
Velikost výtisku: A4

Internetový eshop venido.cz se zabývá originální tvorbou a prodejem jedinečných dárkových sad s přáním. dokončení citátu je ukryto v tajence křížovky, kterou musí obdarovaný vylištit. Od nás nedostanete na email soubor k vytištění, ale my Vám zasíláme kompletní dárková balení vytištěná na křídovém papíře o gramáži 250 g. Každá dárková sada obsahuje dva výtisky blahopřání s křížovkou, jeden výtisk vyřešené křížovky, jedno kvalitní dřevěné kuličkové pero k luštění a ještě obálku k předání. Takže dárek máte opravdu kompletní. Stačí si jen vybrat k jaké příležitosti budete blahopřát.

Naše moto zní: Nevíte jak to říct? Řekněte to křížovkou...