Poděkování vaší paní učitelce + kuličkové pero + dárková obálka

Kód: 112-003
Značka: venido.cz
250 Kč
Skladem, ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
24.7.2024

Končíte studium a sháníte originální dárek na rozloučenou? Poděkujte paní učitelce křížovkou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Poděkujte vaší paní učitelce za pevné nervy a trpělivost co s vámi měla při výuce a řekněte jí to křížovkou. Pokud by měla paní učitelka "problém" s vyluštěním křížovky, může využít políčka s pomůckami, které jsou po stranách. Pro úplnou jistotu je ke křížovce přiloženo vytištěné řešení. Kdyby se chtěla vymlouvat, že nemá čím luštit, k výtisku křížovky dostanete i kvalitní kuličkové pero. Ještě ale sada poděkování paní učitelce není kompletní, musíte křížovku přece v něčem předat. Na to jsme také mysleli za vás, obálka bude přiložena v zásilce.

Co obsahuje tajenka, která skrývá dokončení citátu? Text v tajence: "Děkujeme že jste byla tak super a milá osoba která to s námi přežila"

Kompletní sada poděkování paní učitelce obsahuje:

  • 2x výtisk křížovky na křídovém papíře velikosti A3 a gramáži 250 g (kancelářský papír má 80g)
  • + kvalitní dřevěné kuličkové pero k luštění
  • + obálka pro předání
  • + výtisk řešení křížovky

Doplňkové parametry

Kategorie: Poděkování s křížovkou
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.325 kg
Velikost výtisku: A3

Internetový eshop venido.cz se zabývá originální tvorbou a prodejem jedinečných dárkových sad s přáním. dokončení citátu je ukryto v tajence křížovky, kterou musí obdarovaný vylištit. Od nás nedostanete na email soubor k vytištění, ale my Vám zasíláme kompletní dárková balení vytištěná na křídovém papíře o gramáži 250 g. Každá dárková sada obsahuje dva výtisky blahopřání s křížovkou, jeden výtisk vyřešené křížovky, jedno kvalitní dřevěné kuličkové pero k luštění a ještě obálku k předání. Takže dárek máte opravdu kompletní. Stačí si jen vybrat k jaké příležitosti budete blahopřát.

Naše moto zní: Nevíte jak to říct? Řekněte to křížovkou...