Jak vtipně darovat peníze + kuličkové pero + kožený měšec + dárková obálka

Kód: 110-001
Značka: venido.cz
350 Kč 289 Kč bez DPH
Skladem, ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
3.10.2023

Nevíte jak vtipně darovat peníze? Vyzkoušejte dárkovou sadu jak vtipně darovat peníze obsahující křížovku, kuličkové pero k luštění, obálku k předání a velký kožený měšec na peníze.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nevíte jak vtipně darovat peníze a chcete být originální? Darujte k penězům originální křížovku kde dokončení citátu je ukryto v tajence. K pohodovému luštění křížovky sada jak vtipně darovat peníze obsahuje kvalitní kuličkové pero, velký kožený měšec na peníze a obálku k předání. Kdyby náhodou měla obdarovaná osoba problém s vyluštěním, určitě ocení několik políček s pomůckami. Pro úplnou jistotu vyluštění je přiložen výtisk kompletního řešení i s tajenkou.

Co obsahuje tajenka, která skrývá dokončení citátu? Text v tajence: "uskutečni jakýkoli svůj sen a rozhodni se sám jak s penězi naložíš"

Kompletní sada jak vtipně darovat peníze obsahuje:

  • 2x výtisk křížovky na křídovém papíře velikosti A3 a gramáži 250 g (kancelářský papír má 80g)
  • + kvalitní dřevěné kuličkové pero k luštění
  • + velký kožený měšec pestrobarevný, výška 17 cm, průměr 10 cm, barva náhodná
  • + obálka pro předání
  • + výtisk řešení křížovky

Doplňkové parametry

Kategorie: Jak vtipně darovat peníze s křížovkou
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.349 kg
Velikost výtisku: A3

Internetový eshop venido.cz se zabývá originální tvorbou a prodejem jedinečných dárkových sad s přáním. dokončení citátu je ukryto v tajence křížovky, kterou musí obdarovaný vylištit. Od nás nedostanete na email soubor k vytištění, ale my Vám zasíláme kompletní dárková balení vytištěná na křídovém papíře o gramáži 250 g. Každá dárková sada obsahuje dva výtisky blahopřání s křížovkou, jeden výtisk vyřešené křížovky, jedno kvalitní dřevěné kuličkové pero k luštění a ještě obálku k předání. Takže dárek máte opravdu kompletní. Stačí si jen vybrat k jaké příležitosti budete blahopřát.

Naše moto zní: Nevíte jak to říct? Řekněte to křížovkou...