Hra na svatbu křížovka + 30x kuličkové pero + 30x dárková obálka

Kód: 105-017
Značka: venido.cz
ZDARMAZDARMA 2 000 Kč –20 %
Hra na svatbu křížovka
2 000 Kč –20 % 1 600 Kč
Skladem, ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
24.7.2024

30 kusů kompletních sad obsahuje tato jedinečná hra na svatbu křížovka, která zabaví všechny vaše hosty. Překvapení najdou vyluštěním křížovky, kde se skrývá poděkování.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hledáte neokoukanou hru na svatbu křížovka a ještě vás nenapadlo svatební luštění? Poděkujte svatebním hostům originální křížovkou. Vaše poděkování za účast na svatbě je skryto v tajence. A co obsahuje tajenka, která skrývá dokončení citátu? Text v tajence: "děkujeme že jste v tento náš den s námi"

K pohodovému luštění dárková sada hra na svatbu křížovka obsahuje nejen dostatek výtisků křížovky pro vaše hosty, ale také kvalitní kuličkové pera k luštění pro všechny a dárkové obálky k předání. Kdyby náhodou měli hosté problém s vyluštěním, určitě ocení několik políček s pomůckami. Pro úplnou jistotu vyluštění tajenky je přiloženo několik výtisků kompletního řešení i s tajenkou.

Kompletní sada hra na svatbu křížovka obsahuje:

  • 30x výtisk křížovky na křídovém papíře velikosti A4 a gramáži 250 g (kancelářský papír má 80g)
  • + 30x kvalitní dřevěné kuličkové pero k luštění
  • + 30x obálka pro předání
  • + 5x výtisk řešení křížovky

Vaše sada hra na svatbu křížovka je tedy kompletní a Vy už nemáte žádné starosti se zabavením svatebních hostů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Svatební hra luštění s křížovkou
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.325 kg
Velikost výtisku: A4

Internetový eshop venido.cz se zabývá originální tvorbou a prodejem jedinečných dárkových sad s přáním. dokončení citátu je ukryto v tajence křížovky, kterou musí obdarovaný vylištit. Od nás nedostanete na email soubor k vytištění, ale my Vám zasíláme kompletní dárková balení vytištěná na křídovém papíře o gramáži 250 g. Každá dárková sada obsahuje dva výtisky blahopřání s křížovkou, jeden výtisk vyřešené křížovky, jedno kvalitní dřevěné kuličkové pero k luštění a ještě obálku k předání. Takže dárek máte opravdu kompletní. Stačí si jen vybrat k jaké příležitosti budete blahopřát.

Naše moto zní: Nevíte jak to říct? Řekněte to křížovkou...