Blahopřáníčko k odchodu do důchodu + kuličkové pero + dárková obálka

Kód: 111-002
Novinka
Značka: venido.cz
250 Kč 207 Kč bez DPH
Skladem, ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
8.7.2022

Jedinečné blahopřáníčko k odchodu do důchodu formou luštění křížovky s tajenkou, ve které je ukryto přání k odchodu do důchodu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sháníte originální blahopřáníčko k odchodu do důchodu s křížovkou? Dotaz je skryt v tajence. Co obsahuje tajenka, která skrývá dokončení citátu? Text v tajence: "v klidu a pohodičce aby každý další den byl lepší než minulý."

K pohodovému luštění dárková sada blahopřáníčko k odchodu do důchodu obsahuje nejen dva výtisky křížovky, ale také kvalitní kuličkové pero k luštění a dárkovou obálku k předání. Kdyby náhodou měla obdarovaná osoba problém s vyluštěním, určitě ocení několik políček s pomůckami. Pro úplnou jistotu vyluštění tajenky je přiložen výtisk kompletního řešení i s tajenkou.

Kompletní sada blahopřáníčko k odchodu do důchodu obsahuje:

  • 2x výtisk křížovky na křídovém papíře velikosti A4 a gramáži 250 g (kancelářský papír má 80g)
  • + kvalitní dřevěné kuličkové pero k luštění
  • + obálka pro předání
  • + výtisk řešení křížovky

Dárková sada blahopřáníčko k odchodu do důchodu je tedy kompletní a Vy už nemáte žádné starosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přání k odchodu do důchodu s křížovkou
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.325 kg
Velikost výtisku: A3

Internetový eshop venido.cz se zabývá originální tvorbou a prodejem jedinečných dárkových sad s přáním. dokončení citátu je ukryto v tajence křížovky, kterou musí obdarovaný vylištit. Od nás nedostanete na email soubor k vytištění, ale my Vám zasíláme kompletní dárková balení vytištěná na křídovém papíře o gramáži 250 g. Každá dárková sada obsahuje dva výtisky blahopřání s křížovkou, jeden výtisk vyřešené křížovky, jedno kvalitní dřevěné kuličkové pero k luštění a ještě obálku k předání. Takže dárek máte opravdu kompletní. Stačí si jen vybrat k jaké příležitosti budete blahopřát.

Naše moto zní: Nevíte jak to říct? Řekněte to křížovkou...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení